Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the ban-hammer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client30393/web41744/web/wp-includes/functions.php on line 6170
Temat: Kodi – podawać z Rns-e | Audi CanBus – Raspberry Pi | Strona 2

Kodi – podawać z Rns-e

Skóry dostępne dla Kodi Krypton!! Forum Forum Audi Can-Bus Kodi – podawać z Rns-e

Etykietą: , , ,

Wyświetlanie 13 ogłoszenia - 16 poprzez 28 (lub 28 łącznie)
  • Autor
    Postów
  • #1872
    Barbara
    Uczestnik

    Witam Jeroen,

    Dziękuję za odpowiedź.

    Mam Audi A6 4B 2003 Rok produkcji.
    Moja malina jest mój RNS-E (4B0 035 192P) na karcie IMA z
    Firma Kufatec podłączony https://www.kufatec.de/shop/de/ima-multimedia-adapter/ima-interface-can/ima-multimedia-adapter-plus
    Mam zainstalowane więcej monitorów dla dzieci w zagłówki.
    Można wybrać, co chcesz obejrzeć
    inaczej jest odtwarzacz DVD w audi, XBOX, DVBT, i zainstalowane malina.

    o ile wiem, że Audi z MOŻNA WYSOKA i MOŻE NISKA używane tylko dla multimediów.
    RNE-E, Bluetooth (wyposażone w oryginalne), i chodzi mi prędkościomierz CAN jest podłączony do magistrali.
    inaczej cały samochód tylko za pośrednictwem K-line jest podłączony.
    Czy to pomaga, a następnie możesz patrzeć ELSA.

    Byłbym wdzięczny za każdą pomoc.

    Z poważaniem
    Roma

    #1909
    Janssuuh
    Klucznik

    Witam Roma,

    Jeśli pokazuje strzałki nawigacji RNS-E na Speedo (lub jeśli użytkownik może MultiFunktionel kierownicy koła), następnie może jest komunikacja rzeczywiście w operacji (Infotainment-bus).

    Brakuje Ci na sprzęcie tylko (na przykład) która skpang moduł pican. Możesz je bezpośrednio w maliny, i potem tylko instalacje oprogramowania powinno odbywać się.

    Moduł skpang ma jak również RNS-E c H i c-L-pin. Istnieje możliwość bezpośredniego połączenia do nawiązania komunikacji. (PIN D9 i D10 na S RNA)
    Nie jest konieczne, do podłączenia przewodu uziemienia.

    Z tego co wiem ma prędkość bez Can A6 4 B, ale jego własny kabel analogowy (B3 PIN na RNS-E).

    Wygląd malina na FIS prawdopodobnie nie będzie działać., Jeżeli oryginał (Bluetooth) Kit jest zainstalowany. (Używać identyfikatorów zestaw głośnomówiący do obecnego pliku.)

    Oczekuję, że korzystanie z tego przyciski sterowania RNS-e do malina, będzie działać dobrze.
    (Wszystkie moduły RNs-e x 192 / x 193 pracy na własny identyfikator na klucze, Identyfikator nahmlich 461.)

    Znalazłem to już sposób na RNS-e VideoFreischaltung?

    Z poważaniem
    Jeroen

    #2002
    Barbara
    Uczestnik

    Witam Jeroen,

    Tak, Mam MUltiFunktionsLenkrad
    Tak, Plik nawigacji jest wyświetlany w prędkościomierz
    a jeśli mój RNS-E to pokazuje stacji radiowej, lub mp3 piosenki na mapie.
    (Czy mogę wysłać zdjęcie?)

    SPRZĘTU: Patrzyłem na stronie i znalazłem dwa z nich
    1 jest to tylko co poleciłeś do mnie, a drugi z źródło zasilania 1 Amper
    Jak to Twój meinug, powinien ja, który z zasilaczem lub bez zamówienia???

    ” i potem tylko instalacje oprogramowania powinno odbywać się.”
    to jest mój największy problem !!!

    CANBUS tak dwa kable są vorhaden, Mam moje ręce oryginalne Audi zmodernizowana i dwa
    MOŻE WYSOKIE i NISKIE MOŻNA podłączony.

    Masz na myśli sygnału V (prędkość)
    jest również dostępne.

    “Wygląd malina na FIS prawdopodobnie nie będzie działać., Jeżeli oryginał (Bluetooth) Kit jest zainstalowany. (Używać identyfikatorów zestaw głośnomówiący do obecnego pliku.)”
    Czy możesz wyjaśnić, że mnie. Prosimy o
    Mam oryginalny ale zmodernizowana FSE. problem nie jest, następnie? ZESTAW SAMOCHODOWY ???

    Malina, który jest cool o podatki RNS-E !!!
    jest funkcja multi kierownicy? Tytuł weiterschaltung z.B

    videofreischaltung , Masz na myśli podczas jazdy?
    Jeśli tak, to dysk CD (Oprogramowanie)
    Mam nadzieję, że to działa. nie testowałem.

    KŁOPOTY Jeroen DZIĘKUJĘ za RZEKA.

    Z poważaniem
    Roma

    #2030
    Janssuuh
    Klucznik

    Witam Roma

    Teraz używam od 3 Lat “stary” Pićan. Niektórzy członkowie forum mają zamiennik (bez zasilania) nabyte. Moje doświadczenie jest, pracują dobrze.

    Oprogramowanie jest (w dużej mierze) o tej stronie. Możliwe są teraz dostępne nowe wersje (na przykład mój kod nadal opiera się na Pythonie 2.7, bo teraz Python 3 ustawieniem domyślnym jest).
    Będę szczęśliwy, Aby pomóc w instalacji.

    Na tej stronie internetowej:

    1 – Pićan instalacji
    2 – Automatycznie Rozpocznij PiCan
    3 Op - Kodi Raspbian
    4 -Python można

    Aby przyciski testowe RNS-e można, a następnie zainstalować ten plugin kodi:
    6 Met - Python - kodi RNs-e kontroli

    Lub (Po) Pełna wersja:
    Skóra Audi RNs pełny beta

    Używam Kufatec FSE. W moich malin kod używam danych, Audi ona interpretowana jako danych telefonu. To działa dobrze, tak długo, jak rzeczywiście zainstalowane FSE nieuwzględnione.
    (Jeden z członków forum wykazało, To odpowiada jego OEM FSE następnej wiadomości: “Połączenie telefoniczne”).
    Ewentualnie można rozwiązać problem. I zbudował system rejestrowania w mój kod. Jeśli dziennik może wysłać do mnie, Można zobaczyć, co dokładnie wiadomości, i jak jest stop FSE, aby odpowiadać na wiadomości na malina.

    Sterowanie kierownicy wielofunkcyjnej można umieścić w oprogramowaniu (Są inne komunikaty, takie jak e-RN, ale efekt jest taki sam, i wiem,, który ID stosować tarczę).

    Z poważaniem
    Jeroen

    #2049
    Barbara
    Uczestnik

    Witam Jeroen,

    Dziękuję bardzo

    Pićan uporządkowane i prawie nie można czekać, aby rozpocząć..

    SUPER

    Bardzo dziękuję,

    pytanie
    ” Skóra Audi RNs pełny beta ” jest beta lub pełna wersja :))
    Jest to obraz, co widać w RNS-e podczas wywoływania kodi

    może wy mi zdjęcie z nich prosimy o przesłanie

    Czy mogę zapłacić przez paypal?

    MfG
    Roma

    #2160
    Janssuuh
    Klucznik

    Witam Roma,

    Moja wersja full beta oznacza, że ma ' pełny’ wersja jest / wszystko co mam dostępne; Funkcje / Lista zmian.

    Dodatkowe oznacza beta, który jest mein ' hobby’ projekt jest, a może są jeszcze ulepszenia możliwe. Się, ponieważ nigdy nie zrobiłem to z testowane A6.

    Zdjęcia (lub wideo) są dostępne na Strona główna (Filmy na youtube). Starałem Mähl zrzuty ekranowe tworzenia się „na żywo’ Zdjęcia. Może jutro wieczorem 🙂

    Pytam jedną małą rekompensatę do tej strony, aby. PayPal jest jedynym sposobem, zapłacić
    Wszystkie nowe wersje są następnie swobodnie spoinowania.

    Z poważaniem
    Jeroen

    #2258
    Barbara
    Uczestnik

    Witam Jeroen,

    najlepiej byłoby prowadzić nawet po Anglii i wybrać PiCAN :)))

    Stawiam na powolne Mac Nowość

    Jak już mówiłem
    wszystko uporządkowane i teraz czekać aż rzeczy przychodzą.

    znaleźć problem
    RNS-E potrzebuje sygnał CAN BUS dla biegu wstecznego, więc to znaczy, navi
    automatycznie przełącza do RFK.

    I zapytać
    nie jest możliwe
    położyć malina sygnału z tylnym wartości przejście do , raspbarry przetwarza je i wysyła sygnał CAN BUS do RNS-E

    jak można tak sygnał prędkości oraz sygnał gala
    klocki

    co masz na myśli
    jest to wykonalne

    jak to widzi skórę przed
    Poprosiłem o fotografii

    Dziękuję Jeroen
    Roma

    #2283
    Janssuuh
    Klucznik

    Można wysyłać wiadomości CAN-bus, Aby utworzyć swój sprzęt lub prędkość w autobusie. Z wejściem (V lub Rev) Mam żadnych sygnałów doświadczenie.

    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 9 lata, 7 miesięcy temu przez Janssuuh.
    #3074

    Witam jeroen ……..
    .Mam a4 b7, rnse z universal video splitter na rnse lcd. więc nie mam telewizor . Jak aktywować kodi i użyj przycisków rnse?

    #3157
    Janssuuh
    Klucznik

    Witam Gultekin,

    Nie mam tuner TV albo, malina rodzaju zastępuje.
    To nie jest plug and play chociaż. Dodałem krótki przewodnik użytkownika, jak włączyć tryb wideo;

    Szyfrowanie RNS-E

    Pozdrowienia,
    Jeroen

    #3180

    Witam ponownie , Dzięki za odpowiedź Jeroen, Myślę, że link jest RNS-e kodującą to.
    Mam rozdzielacz wideoto a ja się dźwięku na AUX..
    Jeżeli ustawić telewizor, jak mogę zamontować dźwięku? muszę się pilnie uczyć 🙂 Pozdrawiam..

    #3219
    Janssuuh
    Klucznik

    Witam Gultekin,

    Przepraszam, Dodałem przerwanego łącza… Zmieniono go dla Ciebie (Szyfrowanie RNS-E)
    Twoje splitter video punkty link w “Interfejs MMI 3G”. To niestety nie będzie pasować do Twojego Rns-e 🙁

    Będziesz potrzebował interfejs Rns-e (zwany także MMI 1. generacji).
    Dodałem obraz jaki interfejs będzie wyglądać:

    (Są one specyficzne dla Audi RNS, a czasem także Volkswagen, Siedzisko i Mercedes.)
    (Obraz przedstawia dwa wyjścia wideo, to jest do przejścia na tylnej kamery. Nie trzeba tę funkcję, jeśli chcesz tylko odtwarzanie wideo malinowym.)

    Szary / różowy 32 stykowe łączy wideo i sygnał audio z interfejsem do RNS-E.

    Pozdrowienia,
    Jeroen

    #232822
    Aleksandra
    Uczestnik

    Czy ten temat wciąż żyje?? Czy możliwe jest podłączenie malinowego sygnału wideo bezpośrednio do rns-e bez interfejsu mmi?. Jak zbadałem, są ekranowane przewody w kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim, które przechodzą z tunera telewizyjnego OEM do rns-e. To prawdopodobnie sygnał analogowy podobny do vga???

Wyświetlanie 13 ogłoszenia - 16 poprzez 28 (lub 28 łącznie)
  • Możesz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.