Skóry dostępne dla Kodi Krypton!! › Forum › Forum Audi Can-Bus › Kodi – podawać z Rns-e
- Ten temat ma 28 odpowiedzi, 7 głosy, i został ostatnio zaktualizowany 4 lata, 8 miesięcy temu przez
Aleksandra.
-
AutorPostów
-
5 Listopada 2016 w 22:45 #1872
Barbara
UczestnikWitam Jeroen,
Dziękuję za odpowiedź.
Mam Audi A6 4B 2003 Rok produkcji.
Moja malina jest mój RNS-E (4B0 035 192P) na karcie IMA z
Firma Kufatec podłączony https://www.kufatec.de/shop/de/ima-multimedia-adapter/ima-interface-can/ima-multimedia-adapter-plus
Mam zainstalowane więcej monitorów dla dzieci w zagłówki.
Można wybrać, co chcesz obejrzeć
inaczej jest odtwarzacz DVD w audi, XBOX, DVBT, i zainstalowane malina.o ile wiem, że Audi z MOŻNA WYSOKA i MOŻE NISKA używane tylko dla multimediów.
RNE-E, Bluetooth (wyposażone w oryginalne), i chodzi mi prędkościomierz CAN jest podłączony do magistrali.
inaczej cały samochód tylko za pośrednictwem K-line jest podłączony.
Czy to pomaga, a następnie możesz patrzeć ELSA.Byłbym wdzięczny za każdą pomoc.
Z poważaniem
Roma6 Listopada 2016 w 13:18 #1909
JanssuuhKlucznikWitam Roma,
Jeśli pokazuje strzałki nawigacji RNS-E na Speedo (lub jeśli użytkownik może MultiFunktionel kierownicy koła), następnie może jest komunikacja rzeczywiście w operacji (Infotainment-bus).
Brakuje Ci na sprzęcie tylko (na przykład) która skpang moduł pican. Możesz je bezpośrednio w maliny, i potem tylko instalacje oprogramowania powinno odbywać się.
Moduł skpang ma jak również RNS-E c H i c-L-pin. Istnieje możliwość bezpośredniego połączenia do nawiązania komunikacji. (PIN D9 i D10 na S RNA)
Nie jest konieczne, do podłączenia przewodu uziemienia.Z tego co wiem ma prędkość bez Can A6 4 B, ale jego własny kabel analogowy (B3 PIN na RNS-E).
Wygląd malina na FIS prawdopodobnie nie będzie działać., Jeżeli oryginał (Bluetooth) Kit jest zainstalowany. (Używać identyfikatorów zestaw głośnomówiący do obecnego pliku.)
Oczekuję, że korzystanie z tego przyciski sterowania RNS-e do malina, będzie działać dobrze.
(Wszystkie moduły RNs-e x 192 / x 193 pracy na własny identyfikator na klucze, Identyfikator nahmlich 461.)Znalazłem to już sposób na RNS-e VideoFreischaltung?
Z poważaniem
Jeroen9 Listopada 2016 w 11:59 #2002Barbara
UczestnikWitam Jeroen,
Tak, Mam MUltiFunktionsLenkrad
Tak, Plik nawigacji jest wyświetlany w prędkościomierz
a jeśli mój RNS-E to pokazuje stacji radiowej, lub mp3 piosenki na mapie.
(Czy mogę wysłać zdjęcie?)SPRZĘTU: Patrzyłem na stronie i znalazłem dwa z nich
1 jest to tylko co poleciłeś do mnie, a drugi z źródło zasilania 1 Amper
Jak to Twój meinug, powinien ja, który z zasilaczem lub bez zamówienia???” i potem tylko instalacje oprogramowania powinno odbywać się.”
to jest mój największy problem !!!CANBUS tak dwa kable są vorhaden, Mam moje ręce oryginalne Audi zmodernizowana i dwa
MOŻE WYSOKIE i NISKIE MOŻNA podłączony.Masz na myśli sygnału V (prędkość)
jest również dostępne.“Wygląd malina na FIS prawdopodobnie nie będzie działać., Jeżeli oryginał (Bluetooth) Kit jest zainstalowany. (Używać identyfikatorów zestaw głośnomówiący do obecnego pliku.)”
Czy możesz wyjaśnić, że mnie. Prosimy o
Mam oryginalny ale zmodernizowana FSE. problem nie jest, następnie? ZESTAW SAMOCHODOWY ???Malina, który jest cool o podatki RNS-E !!!
jest funkcja multi kierownicy? Tytuł weiterschaltung z.Bvideofreischaltung , Masz na myśli podczas jazdy?
Jeśli tak, to dysk CD (Oprogramowanie)
Mam nadzieję, że to działa. nie testowałem.KŁOPOTY Jeroen DZIĘKUJĘ za RZEKA.
Z poważaniem
Roma10 Listopada 2016 w 08:02 #2030
JanssuuhKlucznikWitam Roma
Teraz używam od 3 Lat “stary” Pićan. Niektórzy członkowie forum mają zamiennik (bez zasilania) nabyte. Moje doświadczenie jest, pracują dobrze.
Oprogramowanie jest (w dużej mierze) o tej stronie. Możliwe są teraz dostępne nowe wersje (na przykład mój kod nadal opiera się na Pythonie 2.7, bo teraz Python 3 ustawieniem domyślnym jest).
Będę szczęśliwy, Aby pomóc w instalacji.Na tej stronie internetowej:
1 – Pićan instalacji
2 – Automatycznie Rozpocznij PiCan
3 Op - Kodi Raspbian
4 -Python możnaAby przyciski testowe RNS-e można, a następnie zainstalować ten plugin kodi:
6 Met - Python - kodi RNs-e kontroliLub (Po) Pełna wersja:
Skóra Audi RNs pełny betaUżywam Kufatec FSE. W moich malin kod używam danych, Audi ona interpretowana jako danych telefonu. To działa dobrze, tak długo, jak rzeczywiście zainstalowane FSE nieuwzględnione.
(Jeden z członków forum wykazało, To odpowiada jego OEM FSE następnej wiadomości: “Połączenie telefoniczne”).
Ewentualnie można rozwiązać problem. I zbudował system rejestrowania w mój kod. Jeśli dziennik może wysłać do mnie, Można zobaczyć, co dokładnie wiadomości, i jak jest stop FSE, aby odpowiadać na wiadomości na malina.Sterowanie kierownicy wielofunkcyjnej można umieścić w oprogramowaniu (Są inne komunikaty, takie jak e-RN, ale efekt jest taki sam, i wiem,, który ID stosować tarczę).
Z poważaniem
Jeroen10 Listopada 2016 w 12:06 #2049Barbara
UczestnikWitam Jeroen,
Dziękuję bardzo
Pićan uporządkowane i prawie nie można czekać, aby rozpocząć..
SUPER
Bardzo dziękuję,
pytanie
” Skóra Audi RNs pełny beta ” jest beta lub pełna wersja :))
Jest to obraz, co widać w RNS-e podczas wywoływania kodimoże wy mi zdjęcie z nich prosimy o przesłanie
Czy mogę zapłacić przez paypal?
MfG
Roma13 Listopada 2016 w 19:19 #2160
JanssuuhKlucznikWitam Roma,
Moja wersja full beta oznacza, że ma ' pełny’ wersja jest / wszystko co mam dostępne; Funkcje / Lista zmian.
Dodatkowe oznacza beta, który jest mein ' hobby’ projekt jest, a może są jeszcze ulepszenia możliwe. Się, ponieważ nigdy nie zrobiłem to z testowane A6.
Zdjęcia (lub wideo) są dostępne na Strona główna (Filmy na youtube). Starałem Mähl zrzuty ekranowe tworzenia się „na żywo’ Zdjęcia. Może jutro wieczorem 🙂
Pytam jedną małą rekompensatę do tej strony, aby. PayPal jest jedynym sposobem, zapłacić
Wszystkie nowe wersje są następnie swobodnie spoinowania.Z poważaniem
Jeroen14 Listopada 2016 w 22:30 #2258Barbara
UczestnikWitam Jeroen,
najlepiej byłoby prowadzić nawet po Anglii i wybrać PiCAN :)))
Stawiam na powolne Mac Nowość
Jak już mówiłem
wszystko uporządkowane i teraz czekać aż rzeczy przychodzą.znaleźć problem
RNS-E potrzebuje sygnał CAN BUS dla biegu wstecznego, więc to znaczy, navi
automatycznie przełącza do RFK.I zapytać
nie jest możliwe
położyć malina sygnału z tylnym wartości przejście do , raspbarry przetwarza je i wysyła sygnał CAN BUS do RNS-Ejak można tak sygnał prędkości oraz sygnał gala
klockico masz na myśli
jest to wykonalnejak to widzi skórę przed
Poprosiłem o fotografiiDziękuję Jeroen
Roma15 Listopada 2016 w 10:24 #2283
JanssuuhKlucznikMożna wysyłać wiadomości CAN-bus, Aby utworzyć swój sprzęt lub prędkość w autobusie. Z wejściem (V lub Rev) Mam żadnych sygnałów doświadczenie.
-
Odpowiedź ta została zmodyfikowana 9 lata, 7 miesięcy temu przez
Janssuuh.
11 Grudnia 2016 w 08:33 #3074Gultekin Kadayifci
UczestnikWitam jeroen ……..
.Mam a4 b7, rnse z universal video splitter na rnse lcd. więc nie mam telewizor . Jak aktywować kodi i użyj przycisków rnse?13 Grudnia 2016 w 08:27 #3157
JanssuuhKlucznikWitam Gultekin,
Nie mam tuner TV albo, malina rodzaju zastępuje.
To nie jest plug and play chociaż. Dodałem krótki przewodnik użytkownika, jak włączyć tryb wideo;Pozdrowienia,
Jeroen13 Grudnia 2016 w 20:35 #3180Gultekin Kadayifci
UczestnikWitam ponownie , Dzięki za odpowiedź Jeroen, Myślę, że link jest RNS-e kodującą to.
Mam rozdzielacz wideoto a ja się dźwięku na AUX..
Jeżeli ustawić telewizor, jak mogę zamontować dźwięku? muszę się pilnie uczyć 🙂 Pozdrawiam..14 Grudnia 2016 w 10:23 #3219
JanssuuhKlucznikWitam Gultekin,
Przepraszam, Dodałem przerwanego łącza… Zmieniono go dla Ciebie (Szyfrowanie RNS-E)
Twoje splitter video punkty link w “Interfejs MMI 3G”. To niestety nie będzie pasować do Twojego Rns-e 🙁Będziesz potrzebował interfejs Rns-e (zwany także MMI 1. generacji).
Dodałem obraz jaki interfejs będzie wyglądać:(Są one specyficzne dla Audi RNS, a czasem także Volkswagen, Siedzisko i Mercedes.)
(Obraz przedstawia dwa wyjścia wideo, to jest do przejścia na tylnej kamery. Nie trzeba tę funkcję, jeśli chcesz tylko odtwarzanie wideo malinowym.)Szary / różowy 32 stykowe łączy wideo i sygnał audio z interfejsem do RNS-E.
Pozdrowienia,
Jeroen8 Październik 2021 w 23:51 #232822Aleksandra
UczestnikCzy ten temat wciąż żyje?? Czy możliwe jest podłączenie malinowego sygnału wideo bezpośrednio do rns-e bez interfejsu mmi?. Jak zbadałem, są ekranowane przewody w kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim, które przechodzą z tunera telewizyjnego OEM do rns-e. To prawdopodobnie sygnał analogowy podobny do vga???
-
Odpowiedź ta została zmodyfikowana 9 lata, 7 miesięcy temu przez
-
AutorPostów
- Możesz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.







